İçerde'n bir adam eksildi!

İçerde'n bir adam eksildi!
Dün akşam (7 Kasım) Show TV ekranlarında 8. bölümüyle yayınlanan Ay Yapım'ın iddialı dizisi İçerde'deki sahne çok konuşuldu. 

Sarp'tan şüpheleri olduğunu Kebapçı Celal'e söyleyen Mestan, Yusuf Müdür ve Sarp buluşmasını gördükten sonra düşüncelerinde yanılmadığını anladı. Celal'in isteği üzerine Sarp'ı öldürmek için harekete geçti. Kıran kırana geçen bir mücadelenin sonunda Mestan elindeki şişler ile Sarp'ı öldürmek üzereyken biri kebapçıya girip duruma el koydu. 

Ayakları bağlı bir şekilde avizeden sallanan Mestan'ı gören Kebapçı Celal büyük bir yıkım yaşadı. Mekanda en son Sarp'ın olduğu öğrendikten sonra onu bulmak için adamlarını seferber etti. Sarp'ın bu karmaşadan nasıl kurtulacağı ise merak konusu. 

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı, Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun senaryosunu yazdığı Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği İçerde, her pazartesi 20.00'da Show TV'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER