The Fall 3. sezonuyla Dizimax Vice ekranlarında olacak

The Fall 3. sezonuyla Dizimax Vice ekranlarında olacak
Başrollerinde Gillian Anderson ve Jamie Dornan'ın yer aldığı yüksek tempolu polisiye dizi The Fall, üçüncü sezonuyla kasım ayında Dizimax Vice ekranlarında olacak.

The Fall'un ikinci sezonunda Gillian Anderson tarafından canlandırılan Başkomiser Stella Gibson, uzun zamandır izini sürdüğü seri katil Paul Spector'u nihayet yakalamayı başarmıştı. Ancak Paul son kurbanının yerini göstermeye gittiği sırada vurulmuş ve ciddi bir şekilde yaralanmıştı. Dizinin üçüncü sezonunda, Stella Paul'ü hayatta tutmaya çalışacak. Başkomiser Stella'nın Paul'ün yaşamasına ve hak ettiği cezayı almasına dair beklentilerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz.

Senaryosu Allan Cubitt tarafından yazılan dizinin yapımcılığını Gub Neal ve Julian Stevens üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gillian Anderson ve Jamie Dornan'ın yanı sıra Bronagh Waugh, John Lynch, Aisling Franciosi, Sarah Beattie, Bronagh Taggart, Niamh McGrady, Emmett J Scanlan, Archie Panjabi ve Stuart Graham gibi isimler yer alıyor.

The Fall, üçüncü sezonun ilk bölümüyle 11 Kasım Cuma günü saat: 22.00'da Dizimax Vice ekranlarında olacak. Dizinin üçüncü sezon fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER