Nur Bozar'ın vedası olay yarattı

Nur Bozar'ın vedası olay yarattı
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’in, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki Eleme Gecesi’nin sürpriz konuğu; ünlü şarkıcı Nihat Doğan’dı. Eleme gecesine damgasını vuran olay ise; yarışmanın en çok ses getiren yarışmacılarından Nur Bozar’ın elenmesi oldu.
 
Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde, ünlü şarkıcı Nihat Doğan konuk jüri koltuğuna oturdu. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, Nihat Doğan’a tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.
 
EN ŞIK KIYAFETLERİNİ GİYİNDİLER!
Yarışmacılar bu hafta, ‘80’ler’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktılar. Birbirinden güzel ve şık kıyafetleri giyen yarışmacılar adeta büyüledi. 80’ler dönemini yansıtmak için büyük çaba sarfeden yarışmacılar, adeta geçmişe yolculuk yaptı.

 Bakalım Nur Bozar nerede karşımıza çıkacak?

GECEYE ‘NUR BOZAR’ DAMGASINI VURDU!
Sahneye çıkma sırası Nur Bozar’a geldiğinde herkesi şok eden bir olay yaşandı. 80’ler gecesine hazırlanmadan gelen Nur Bozar; “Bu geceye hazırlanmak istemedim. Eksik hazırlandım. Bu şekilde çıkmak istedim. Düşük puan almak için çok uğraştım. Çünkü artık yarışmacı olarak devam etmek istemiyorum” dedi. Son dönemde yıprandığını söyleyen Nur Bozar, jüri üyelerinin de tepkisini çekti.

KEMAL DOĞULU’DAN SİTEM DOLU TEPKİ!
Nur Bozar’ın yarışmadan ayrılmak için 80’ler gecesine hazırlanmadan gelmesi tepki çekti. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez, Nur Bozar’ı bu düşüncesinden vazgeçirmek için ortamı yumuşatmaya çalıştılar. Daha sonra konuşan Kemal Doğulu ise; “Sen ne istediysen yapıldı. Senin artık bu yarışmaya ihtiyacın yok. Eminim ki arkanda büyük bir kitle var ve sana teklifler yağıyor” dedi. Bunun üzerine Nur Bozar’da Kemal Doğulu’nun tahminini ‘gereksiz’ olarak nitelendirdi. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez Nur Bozar’a 3’er puan verirken İvana Sert ve Kemal Doğulu ise 1’er puan verdi. En son puanı veren Nihat Doğan ise sadece ‘0’ puan verdi.

NİHAT DOĞAN’DAN SERT ELEŞTİRİ!
Nur Bozar’ın yarışmadan ayrılmasına tepki gösteren konuk jüri Nihat Doğan; “Yetenek insanı zirveye taşır. Zirvede insanı tutan ise karakterleridir. Azmi ve karakteri olmayan, gücü olmayan hiçbir insanın değil şöhret, sokağa çıkmaya bile hakkı yoktur” dedi. Herkesin büyük zorluklar çektiğini belirten Nihat Doğan, stüdyodaki herkese duygu dolu anlar yaşattı. Nihat Doğan’ın konuşmasından etkilenen Öykü Serter gözyaşlarını tutamadı. Nur Bozar’ı güçsüz olmakla suçlayan Nihat Doğan; “Bugün buradan düşük not alan yarışmacılardan özür diliyorum. Şu an karşımda duran objeye baktığımda sizler çok daha iyisini hak ediyorsunuz. Nur kendi ayağına taşı bağlayıp denize attı. Ben de ‘sıfır’ puan veriyorum. Hayırlı olsun” dedi.Haberin devamı için diğer sayfayı tıklayın
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER