Sosyal TV | Vatanım Sensin birinciliği bırakmıyor!

Sosyal TV | Vatanım Sensin birinciliği bırakmıyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (4 Kasım) en çok konuşulan yapım, Kanal D’nin, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi Vatanım Sensin oldu. Dizi geçtiğimiz %33,12 ile 1. sıradayken bu hafta %21,11 ile yerini korudu.

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı, Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta %15,58 ile 2. sıradayken %13,12 ile yerini korudu.

Bi Yapım'ın FOX'da yayınlanan, Cemal Şan'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun, Begüm Birgören, Özge Özder ve Burak Dakak'ın paylaştığı Umuda Kelepçe Vurulmaz ilk bölümünde %10,10 ile 3. sırada.

Fark Film'in Show TV'de yayınlanan, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın yer aldığı Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal'ın başrollerini paylaştığı Cesur Yürek %9,50 ile 4. sırada.

Bi Yapım'ın Star Tv'de yayınlanan, Feride Kaytan'ın yönettiği, başrollerini Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Ozan Mehmet Dolunay ve Meriç Aral'ın paylaştığı Yüksek Sosyete geçtiğimiz hafta %5,07 ile 3. sıradayken bu hafta %%5,89  ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER