Arrow, The Flash, LoT ve Supergirl ortak bölümlerinde neler olacak?

Arrow, The Flash, LoT ve Supergirl ortak bölümlerinde neler olacak?
The CW kanalında ekrana gelen Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl dizilerinin başrol oyuncuları bu hafta Entertainment Weekly tarafından düzenlenen EW PopFest etkinliğine katıldı. Oyuncularla gerçekleştirilen panelde, bu seneki ortak bölümlerle ilgili detaylar da gün yüzüne çıktı.

CW'nin süper kahramanları Stephen Amell (Arrow), Grant Gustin (The Flash), Melissa Benoist (Supergirl) ve Caity Lotz (Legends of Tomorrow) ile birlikte panele konuk olan yapımcılar Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Marc Guggenheim, artık bir gelenek haline gelen ortak bölümlerin bu seneki ayağı ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundular. Arrow'un 100'üncü bölümüne denk gelecek olan ortak bölümlere, Arrow evreninin eski oyuncuları Jamey Sheridan, Katie Cassidy ve Susanna Thompson'ın hikayeye dahil edileceği kesinleşti. Ayrıca dizinin nam salmış iki kötü adamı Malcolm Merlyn (John Barrowman) ve Damien Darhk (Neal McDonough) da 100'üncü bölüm şerefine Arrow'da yer alacak. 

Supergirl ile başlayacak ve Legends of Tomorrow ile sona erecek olan hikaye, uzaylıların dünyaya saldırmasını konu edinecek. Barry ve Cisco, tanıdıkları tek uzaylı olan Supergirl'den yardım isteyecekler ve Supergirl, bu sayede bahsi geçen diğer üç dizide de yer almış olacak. Curtis (Echo Kellum), Wild Dog (Rick Gonzalez), Ragman (Joe DiNicol) ve Evelyn Sharp'tan (Madison McLaughlin) oluşan yeni Arrow ekibi de ortak bölümlerde boy gösterecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER