Sidekick, Youtube üzerinden izleyicilerle paylaşıldı

Sidekick, Youtube üzerinden izleyicilerle paylaşıldı
Arrow, The Flash ve Once Upon A Time dizilerinin yıldızlarını bir araya getiren kısa film "Sidekick", dün itibariyle youtube kanalı üzerinden izleyicilerle paylaşıldı. 15 dakika uzunluğundaki film, bu kısacık sürede hikayesiyle yüreğinize dokunmayı başarıyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Jeff Cassidy'nin yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Josh Dallas (Once Upon A Time), Emily Bett Rickards (Arrow), Tom Cavanagh (The Flash) ve Christian Michael Cooper yer alıyor. Sidekick, bir babanın oğluna anlattığı çok farklı bir süper kahraman hikayesini konu ediniyor. Kanser hastası olan baba, Captain Strong'un hikayesiyle birlikte oğluna hayatla ilgili öğütler vermeye çalışıyor. 

Çekimleri Vancouver, Oceanic Plaza'da gerçekleşen ve yaklaşık 70-80 saatlik bir çalışmanın ürünü olan film, izleyicilerden de tam not aldı. Filmin oyuncularına hali hazırda çalışmakta oldukları ekiplerinden de destek geldi. Arrow dizisinde Oliver Queen/Green Arrow'u canlandıran Stephen Amell, dün akşam rol arkadaşı Emily Bett Rickards ile birlikte Facebook'ta canlı yayın yaparak Sidekick'in tanıtımını yaptı.

Sidekick filmini ve Stephen Amell ile Emily Bett Rickards'ın canlı yayın videosunu haberin devamında bulabilirsiniz. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!


 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER