Rectify final sezonuyla geri dönüyor

Rectify final sezonuyla geri dönüyor
Sundance TV'nin ilk orijinal serisi unvanını taşıyan Rectify, dördüncü ve son sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Rectify, Sons of Anarchy dizisinde Lincoln Potter rolüyle tanıdığımız ve The Accountant, Chrystal, Randy and The Mob gibi filmlerin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini üstlenen Ray McKinnon tarafından 2013 yılında yaratıldı. Yapımcılığını Melissa Bernstein ve Mark Johnson'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise Aden Young, Abigail Spencer, J. Smith-Cameron, Adelaide Clemens, Clayne Crawford, Luke Kirby, Bruce McKinnon, Jake Austin Walker gibi isimler yer alıyor. 

Dizi, Daniel Holden adında bir adamın yaşadıklarını konu ediniyor. Georgia'nın Paulie kasabasında yaşayan ve 18 yaşında bir genç olan Daniel, 16 yaşındaki kız arkadaşı Hanna'ya tecavüz etmek ve öldürmek suçundan hapse atılır. Hapishanede geçirdiği 19 yılın ardından, ortaya çıkan bir DNA delili sayesinde serbest bırakılan Daniel'ı artık özgür bir hayat beklemektedir. Ancak dünya artık Daniel için bilinmedik bir yerdir ve hem kasaba halkının hem de Hanna'ın ailesinin suçlu olduğuna inandıkları Daniel'ın peşini bırakmaya niyetleri yoktur.

Başlangıçta kısa sürmesi planlanan bir proje olan Rectify, izleyicilerden aldığı olumlu tepkiler sayesinde üç sezon boyunca ekranda kalmayı başardı. Toplamda 22 bölümü bulunan dizi, 8 bölümlük final sezonunun ardından ekranlara veda edecek. 

Rectify, dördüncü sezonun ilk bölümüyle bu akşam Sundance TV ekranlarında olacak. Haberin devamında dördüncü sezonun tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER