Netflix Türkiye, Ekim ayını 7 yeni yapımla kapatıyor

Netflix Türkiye, Ekim ayını 7 yeni yapımla kapatıyor
Dünyanın lider online yayın platformu Netflix, devam eden Ekim ayını yedi yeni yapımla kapatmaya hazırlanıyor. Bunların içerisinde iki film, iki komedi dizisi, birer belgesel, çocuk programı ve drama dizisi bulunmakta.

2001 yılında Kanada'nın Showcase kanalında başlayıp yedi sezon süren, 2014'te Netflix sayesinde tekrar ekranaa dönen Trailer Park Boys'un Out of the Park Europe isimli 11. sezonu 28 Ekim'de başlıyor. Dizi, Sunnyvale Trailer Park isimli karavan kampında yaşayan ve kimisi eski suçlu olan bir grubun yaşadığı talihsizlikleri anlatıyor ve yeni sezonu 10 bölüm sürecek. Sezonun fragmanını burada bulabilirsiniz.

Bunun dışında kadrosunda Jamie Dornan'ı ve Gillian Anderson'ı bulunduran ve hali hazırda üçüncü sezonunun yayını devam eden seri katil draması The Fall 29 Ekim'de, ilk sezonu geçen yılın Kasım ayında biten İngiliz sitkomu Chewing Gum ise 31 Ekim'de yayında olacak. Chewing Gum, dinine bağlı bir bakire olan Tracey'in seks yapmaya ve dünyayla ilgili daha çok şey keşfetmeye karar vermesi sonrası olanlar üzerine.

28 Ekim'le birlikte Netflix Türkiye'de olacak diğer dört yapım ise şu şekilde: 7 Años, I am the Pretty Thing That Lives in the House, Into the Inferno, Skylanders Academy.

Netflix'in ilk İspanyolca filmi olan 7 Años, dört iş arkadaşının bir gece kendilerini geri kalanları kurtarmak için kimin suçu üstleneceğine karar vermeleri gereken bir durumun içinde bulmasına dayanan bir yapım. Filmin fragmanına da şuradan ulaşabilirsiniz. I am the Pretty Thing That Lives in the House (fragman) ise The Affair dizisiyle izleyici karşısına çıkan Altın Küre ödüllü Ruth Wilson'ın başrolünde olduğu bir film. Genç bir hemşire korku türünde romanlar yazan yaşlı bir kadına bakmak için işe alınıyor. Ancak Lily eve geldikten sonrafark diyor ki ev onun düşündüğü kadar boş değil...

Belgesel türünde olan Into the Inferno dünyadaki aktif volkanların işlendiği bir yapımken, Skylanders Academy de çocuklara yönelik animasyon bir film.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER