The Walking Dead: 7. Sezonda Neler Olacak?

The Walking Dead: 7. Sezonda Neler Olacak?
AMC kanalının fenomen dizisi The Walking Dead, yedinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Robert Kirkman imzalı yapım, Amerika yayınından 24 saat sonra FX kanalında izleyicilerle buluşacak. Peki yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

Geçtiğimiz sezon, Rick ve ekibi Negan'la tanışmış ve onun gücünün sınırlarını acı bir şekilde öğrenmek durumunda kalmışlardı. Dizinin altıncı sezon finali ise oldukça heyecanlı bir yerde son bulmuş ve Negan sevilen karakterlerden birini öldürmüştü. Elbette bu karakterin kim olduğu henüz belli değil. Herkes merakla bu sırrın açığa çıkmasını bekliyor. Negan karakterine Grey's Anatomy ve Supernatural dizilerinden de tanıdığımız bir isim olan Jeffrey Dean Morgan hayat veriyor. Hem çizgi romanların hem de dizinin büyük bir hayranı olan Morgan, kendisiyle yapılan röportajda kötü adamı canlandıracağı için ne kadar heyecanlı olduğunu dile getiriyor. Morgan'a göre yeni sezonda Rick ve ekibini ilk kez bu kadar savunmasız ve mağdur halde göreceğiz. Negan'ın boyunduruğu altına giren ekibin toparlanması pek de kolay olmayacak.


Yeni sezon öncesi yapılan röportajlarda dizinin baş yapımcıları Scott M. Gimple, Greg Nicotero ve Gale Anne Hurd, dizinin geleceğine dair açıklamalarda bulundular. Altıncı sezonda Rick'in kendine olan güveninin nasıl geliştiğinden ve ekibi ayakta tutmak için verdiği mücadeleden bahseden Gimple, durumun artık Rick'in umduğu gibi olmayacağının sinyallerini veriyor. Nicotero ise her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünen ekibin bu aşırı öz güveninin Negan ile başlarını belaya sokacağına değiniyor.


The Walking Dead’in merakla beklenen 7. sezonu, 24 Ekim Pazartesi günü, saat: 21.30’da FX’te başlıyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER