The Lovely Bones, 25 Ekim'de Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek

The Lovely Bones, 25 Ekim'de Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek
Alice Sebold'un aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan The Lovely Bones (Cennetimden Bakarken) filmi, 25 Ekim'de Moviemax Stars HD kanalında sinemaseverler ile buluşacak.

Senaryosunu Fran Walsh ve Philippa Boyens'in yazdığı ve Peter Jackson'ın yönettiği 2009 yapımı filmin başrollerinde Saoirse Ronan, Rachel Weisz ve Mark Wahlberg yer alıyor. Genç oyuncu Saoirse Ronan'ın Susie Salmon rolünü canlandırdığı fantastik/dram türündeki filmin konusu ise şöyle:

Bir banliyöde oturan 14 yaşındaki genç bir kız olan Susie Salmon 1970 yılında, Pensilvanya'da bir komşusu tarafından öldürülür. Susie, yaşadığı hikayeyi cennet ile dünya arasında bir yerden anlatmaktadır. Susie aşağıda onsuz sürüp giden yaşamı, okul arkadaşlarının kendisinin kayboluşuyla ilgili yorumlarını, ailesinin umutlarını yitirmemeye çalışarak sevgili kızlarının canlı bulunması umuduna sarılmasını izlerken, bir taraftan da sapık katilinin cinayetten kalan izleri ve ipuçlarını yok etmeye çalışmasını takip eder. Cennetteki yaşama alışmaya çalışan ve burada birbirinden ilginç karakterlerle karşılaşan Susie, yaşayanların dünyasına ait anılarını unutamaz. Genç kız giderek iki dünya arasında kalmaya başlar. 

The Lovely Bones (Cennetimden Bakarken), 25 Ekim salı günü saat: 20.45'te Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek. Farklı kurgusu ve başarılı oyunculuklarıyla dikkat çeken yapım, sizlere duygusal gerilimi yüksek dakikalar vadediyor. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER