Yoga yaparak motive oluyorlar!

Yoga yaparak motive oluyorlar!
Show TV’de yayınlandığı günden beri büyük bir hayran kitlesine ulaşan, yapımcılığını Koliba Film, Ata Türkoğlu'nun üstlendiği “Yılanların Öcü”nün çekimleri; Nevşehir’in doğal güzellikleriyle ünlü Kapadokya bölgesinde devam ediyor. Çekimler için bu bölgeye yerleşen dizi oyuncuları, kendilerine yeni bir hayat kurdu. Çekimlerden arta kalan zamanda kendilerine yeni uğraşlar arayan dizi oyuncuları, toplu olarak yoga derslerine başladı. 
 
HAFTADA 1 GÜN YOGA
 
Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşarak seyircisini ekran başına kilitleyen “Yılanların Öcü” dizisi oyuncuları, yaklaşık 5 aydır Ürgüp’te yaşıyor. Çekimlerden arta kalan zamanlarda da Nevşehir’in doğal güzelliklerini keşfeden dizi oyuncuları, aynı zamanda da yoga derslerine başladı. Haftada en az bir gün yoga yapan oyuncular, bu sayede kendilerini daha zinde hissediyorlar.
 
OTEL BAHÇESİNDE YOGA DERSLERİ
 
Kaldıkları otelin bahçesine çıkan dizi oyuncuları, burada yoga yaparak rahatlama ve motive olma fırsatı yakalıyor. Yoga derslerini ise, dizide ‘Elif’ ve ‘Şerife’ karakterlerini canlandıran Ceyda Kasabalı ve Hande Kaptan veriyor. Daha önceden yoga eğitimi alan Hande Kaptan ve Ceyda Kasabalı, çekimlerin olmadığı boş günlerde tüm oyuncularla yoga yaparak motive oluyorlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER