Sosyal TV | Birinciliğin adı Kiralık Aşk!

Sosyal TV | Birinciliğin adı Kiralık Aşk!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (14 Ekim) en çok konuşulan yapım Star TV'de yayınlanan, Şenol Sönmez yönetmenliğinde, oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Onur Büyüktopçu, Kerem Fırtına, Sanem Yeles ve Osman Akça gibi isimlerin yer aldığı Ortaks Yapım'ın fenomen dizisi Kiralık Aşk oldu. Dizi %59,98 ile 1. sırada. Yeni bölümün etiketi #eskisigibi Dünya gündemine 4. sıradan girdi.

Kanal D’de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı  Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta %4,47 ile 2. sıradayken bu hafta %6,95 ile yerini korudu.

Ay Yapım'ın Fox TV'de yayınlanan, yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın yaptığı başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert'in yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat geçtiğimiz hafta %2,58 ile 4. sıradayken bu hafta %3,11 ile 3. sırada.

Sonart Medya'nın TRT 1'de yayınlanan, yönetmenliğini Ayhan Özen'in yaptığı, başrollerinde Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun,Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar ve Müge Boz'un yer aldığı Sevda Kuşun Kanadında %2,45 ile 4. sırada.

Cansu Canan Özgen'in Habertürk TV'de sunuculuğunu yaptığı Öteki Gündem geçtiğimiz hafta %3,66 ile 3. sıradayken bu hafta%2,28 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER