Sosyal TV | Sosyal medyada Poyraz Karayel rüzgarı esti!

Sosyal TV | Sosyal medyada Poyraz Karayel rüzgarı esti!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (12 Ekim) en çok konuşulan yapım Limon Film'in Kanal D'de yayınlanan, Osman Taşçı'nın yönetmenliğini üstlendiği kadrosunda İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu,İlker Aksum, Funda Eryiğit, Ayda Aksel, Musa Uzunlar, Cem Cücenoğlu, Ali İl, Ece Özdikici, Celil Nalçakan ve Hale Sürel'in yer aldığı Poyraz Karayel oldu. Dizi %54,62 ile 1.sırada. Dün akşam sezonun ilk bölümü ile ekrana gelen dizinin etiketi #PoyrazKarayel 8sa 46dk gündemde kalarak 185.4 Milyon yayılıma ulaştı.

Bİ Yapım'ın Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yönetmenliği Müge Uğurlar'a ait olan dizisi Aşk Laftan Anlamaz %9,04 ile 2. sırada. 

Ay Yapım'ın Star TV'de yayınlanan, Hilal Saral'ın yönettiği, başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı dizisi Kara Sevda %7,26 ile 3. sırada.
 
Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın paylaştığı FOX TV’de yayınlanan dizisi No: 309 %7,18 ile 5. sırada.

Pelin Çift'in sunuculuğunu üstlendiği TRT 1'de yayınlanan Pelin Çift ile Gündem Ötesi %4,02 ile 5. sırada.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER