Karadayı'da dualar Nazif Baba için!

Karadayı'da dualar Nazif Baba için!
Karadayı'nın yeni bölümünde usta oyuncu Çetin Tekindor'un canlandırdığı Nazif Baba karakterinin kalp krizi geçirmesi izleyenleri hüzne boğacak.

Başrollerini; Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Karadayı bu hafta duygusal anlara sahne olacak. Dizinin yeni bölümünde; Nazif, Yasin ile nişanlı olan kızı Songül'ün, Osman'la ilişkisi olduğunu öğrenecek.

Torunu ve eşi Sayfiye'yi kaybeden, ardından oğlu Mahir'in de evden ayrılmasıyla zor günler yaşayan Nazif'in kalbi bu olayı kaldıramayacak.
Babalarının yoğun bakıma alındığını öğrenen Mahir,İlknur, Songül ve Orhan hastanede bir araya gelecekler. Hastane koridorunda babalarından iyi bir haber beklerken Mahir ve Orhan uzun zaman sonra ilk kez bir araya gelecek. Heyecan dolu bölümde; başka bir şehre tayin olmak için hazırlıklar yapan Feride'de aldığı haberle hastaneye koşacak.

Nazif baba sağlığına kavuşacak mı? Mahir ve Orhan arasında neler yaşanacak? Mahir'in Belgin'le sevgili olduğunu öğrenen Feride, Mahir'le karşı karşıya gelecek mi? Bütün soruların hepsi bu akşam saat 20:00'da ATV'de ekrana gelecek yeni bölümle yanıtlarını bulacak.

Karadayı 84. Bölüm 1. ve 2. Frgamanı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER