Cody Rhodes, Arrow'un hangi bölümünde yer alacak?

Cody Rhodes, Arrow'un hangi bölümünde yer alacak?

Profesyonel güreşçi ve oyuncu Cody Rhodes'un konuk olacağı Arrow bölümünün detayları belli oldu. Rhodes, beşinci sezonun üçüncü bölümünde uyuşturucu satıcı Derek Sampson olarak karşımıza çıkacak.


WWE yani World Wrestling Entertainment'ta Stardust adıyla ringe çıkan Cody Rhodes, geçtiğimiz sene Arrow'un başrol oyuncusu Stephen Amell ile twitter üzerinden sözlü münakaşaya girmiş ve Amell'i kendisiyle yüzleşmesi için WWE'ye davet etmişti. Ünlü oyuncu da bu daveti kabul ederek WWE'nin SummerSlam etkinliğinde Rhodes ile karşı karşıya gelmişti. İkilinin arasında geçen bu ilginç mücadelenin galibi ise Stephen Amell olmuştu. WWE ile anlaşması sona eren Rhodes, bu sefer farklı bir kulvarda Amell'e meydan okuyacak.

Yeni sezonun "A Matter of Trust" adlı üçüncü bölümünde hikayeye dahil olacak olan Rhodes, Star City'nin yeni uyuşturucu satıcısı Derek Sampson rolünü canlandıracak. Green Arrow ekibinin yeni üyesi Wild Dog, Derek Sampson'la tek başına yüzleşmek isteyince işler sarpa saracak ve Oliver, arkadaşını kurtarmak için Sampson'la başa baş bir mücadeleye girişecek. Dizinin üçüncü bölümünün 19 Ekim'de Amerika'da yayınlanması bekleniyor.

Arrow, yeni bölümleriyle 6 Ekim'den itibaren her perşembe 21.00'da Dizimax Sci-Fi ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER