Sosyal TV | Beyoğlu Familyası çok konuşuldu!

Sosyal TV | Beyoğlu Familyası çok konuşuldu!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam (4 Ekim) en çok konuşulan yapım; FOX Tv'de yayınlanan, Can Yücel'in yönetmenliğini, Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği, Uğraş Güneş'in yazdığı, başrollerini; Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız’ın paylaştığı Familya oldu. Dizi %20,32 ile 1. sırada.

Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener'le birlikte yazdığı, Onur Tan'ın yönettiği başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz %8,29 ile 2. sırada.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra, Twitter Türkiye Trending Topics listesinin de zirvesine oturdu! 7sa 23dk TT'de kalarak yeni sezona başladı ve 77.9 milyon yayılıma ulaştı.

Miraç Kazancı'nın proje tasarımını ve yapımcılığını üstlendiği, TRT1'de yayınlanan Yüzyıllık Mühür - Kadın Kahramanlar %10,15 ile 3. sırada. 

Most Production'ın Kanal D'de yayınlanan, Mahinur Ergun'un yazdığı Cem Karcı'nın yönettiği, başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın ve Ecem Özkaya'nın paylaştığı Hayat Şarkısı %7,12 ile 4. sırada.

Fatih Portakal'ın sunuculuğunu yaptığı Fox TV'de yayınlanan Fox Ana Haber %5,73 ile 5. sırada.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER