Sosyal TV | Sosyal medyanın birincisi; İçerde!

Sosyal TV | Sosyal medyanın birincisi; İçerde!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam ( 3 Ekim) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi geçen hafta %45,22 ile 1. sıradayken bu hafta %41,24 ile yerini korudu. İçerde, sosyal medya mecrası Twitter'ın Türkiye gündeminde 11 saat 20 dakika, Dünyada ise 4 saat 50 dakika kalarak rekora imza attı. Dizi yayını sırasında #İçerde, #ÇetinTekindor, #ArasBulutİynemli, #RızaKocaoğlu, #ÇağatayUlusoy, #BensuSoral etiketleri TT listesinde uzun saatler kaldı.

Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, Can Yaman ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik %8,29 ile 2. sırada.

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC'nin ATV'de yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler %6,90 ile 3. sırada.

Ortaks Yapm'ın Star TV'de yayınlanan Şenol Sönmez'in yönettiği Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk %5,12 ile 4. sırada.

İsmail Küçükkaya'nın sunuculuğunu yaptığı FOX TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %5,06 ile 5. sırada.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER