Netflix Türkiye üç yeni yapımıyla 7 Ekim'de ekranlarda

Netflix Türkiye üç yeni yapımıyla 7 Ekim'de ekranlarda
Online yayın platformlarından Netflix'in ülkemizde hizmet veren bölümü Netflix Türkiye, Ekim ayına dört yapımla merhaba demişti, Yeni haftanın başlamasıyla da izleyicisinin karşısına üç yeni yapım daha getiriyor. Bir film, bir dizi ve bir de belgeselin olduğu yapımlar 7 Ekim'de ulaşılabilir olacak.

Kadrosunda Jamie Dornan, Mark Strong ve Jason O'Mara'nın da olduğu orijinal film The Siege of Jadotville, gerçek olaylara dayanan bir savaş filmi. Yapım, 2005'te piyasaya çıkan ve Declan Power'ın yazdığı The Siege at Jadotville: The Irish Army's Forgotten Battle isimli kitaptan uyarlandı. Konusu ise 1961'te yaşanan ve tarihte Jadotville Kuşatması olarak bilinen, Kongo'ya Birleşmiş Millet'in arabulucu gücü olarak giden İrlanda ordusundan bir grubun ve ülkenin Katangese bölgesini ele geçirmiş bir grubun arasındaki mücadele üzerine.

Jamie Dornan'ın Komutan Pat Quinlan'ı canlandırdığı filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika'daki hapishane sistemine, bunun Amerika'daki ırksal eşitsizliği nasıl yansıttığına eğilen orijinal belgesel 13th de Netflix'te olacak. Fragmanına şuradan ulaşabileceğimiz belgeselin arkasındaki isim ise Selma filmiyle dikkatleri çeken ve Altın Küre adaylığı kazanan Ava DuVernay.

Netflix'in 7 Ekim'de yayınlayacağı bir diğer yapım ise başrolünde Ashton Kutcher ve Danny Masterson'ın yer aldığı The Ranch dizisinin ilk sezonunun devam bölümleri. Sezonunun 10 bölümlük ilk yarısıyla 1 Nisan'da ekranlara gelen The Ranch, geri kalan 10 bölümüyle geri dönüyor. İkinci yarısının tanıtım fragmanına şuradan ulaşabileceğiniz dizi daha önceden ikinci sezon onayı da almıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER