Netflix Türkiye Ekim ayına dört yapımla merhaba diyor

Netflix Türkiye Ekim ayına dört yapımla merhaba diyor
Online yayın platformlarından Netflix'in ülkemizde hizmet veren bölümü Netflix Türkiye, Ekim ayına üç yapımla merhaba demeye hazırlanıyor: Australien Skies, Kothanodi ve Still Game.

Bunlardan ilki olan Australian Skies, ödüllü bir UFO belgeseli. Belgeselde Avustralya'daki tanımlanamayan uçan objelerin görüntüleri ve bunlara tanık olan insanlar merkeze alınıyor. 2015 yapımı Kothanodi, esasında Hint kökenli olan Assam dilinde bir film. Yapım, kendi şeytanlarıyla mücadele eden dört annenin yaşadıklarını anlatıyor ve dört halk masalına dayanıyor.

Bunların dışında 1 Ekim'de İngiliz dizisi Still Game de altıncı sezonuyla Netflix Türkiye'de olacak. 2002'den beri devam eden kült olmuş İskoç sitkomu, Craiglang isimli kurgu bir bölgede yaşayan iki yaşlı ve emekli adamın eski günlerin nasıl olduğu üzerinden günümüzün ne kadar kötü olduğuna dair görüşlerinden bahsettiği bir komedi.

Netflix'e gelen son yapım ise daha önce haberini de yaptığımız Amanda Knox. Ev arkadaşını sevgilisiyle birlikte öldürmekle yargılanan ve iki kez beraat eden Amanda'nın hikayesini işleyen yapım izleyicinin karşısında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER