Sandra Oh'un yeni dizisi belli oldu

Sandra Oh'un yeni dizisi belli oldu
Grey's Anatomy dizisinde canlandırdığı Christina karakteriyle geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Altın Küre ödüllü oyuncu Sandra Oh'un yeni dizi projesi belli oldu.

İki yıl kadar önce diziden ayrılma kararı alan ve bir süre filmlere yönelen oyuncu, yine ABC kanalı dizisi olan American Crime'ın üçüncü sezonunda yer alacak. Her sezon kadrosunda çeşitli değişikliklere giderek farklı bir konuyu işleyen antoloji türündeki American Crime, 8 bölümlük üçüncü sezonunda işçi problemleri, ekonomik ayrışmalar ve kişisel haklar gibi konuları işleyecek.

Kaç bölüm rol alacağı belirtilmeyen Sandra Oh da dizide bir koruma evinde çalışan ve kötü muameleye uğrayan kişileri korumaya çalışan Abby Tanaka isimli sosyal hizmet görevlisini canlandıracak. Felicity Huffman, Timothy Hutton, Regina King, Lili Taylor ve Connor Jessup, American Crime'ın daha önceki sezonlarında yer alıp üçüncü sezonda da yer alacağı şimdiye kadar açıklanan isimler olmuşlardı.

Regina King ilk iki sezonda canlandırdığı karakterleriyle iki sene üst üste Mini Dizi Dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında ödül almıştır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER