Happos Ailesi Boomerang'da başlıyor

Happos Ailesi Boomerang'da başlıyor
Türkiye’nin yeni çocuk kanalı Boomerang, Happos Ailesi isimli yepyeni ve orijinal animasyon serisini çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor.

Happos Ailesi; bünyesinde Türkiye’de de yayın yapan Cartoon Network, Boomerang ve CNN International’ı bulunduran Turner’ın ilk orijinal dizisi olma özelliği taşıyor. Diyalogsuz ve kısa metrajlı bu harika ve renkli animasyon serisi, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de Boomerang’da gösterime girecek. 3 Ekim’de ekranlarda olacak seri; Avrupa safari parkında bir kabin içerisinde yaşayan Happos ailesinin maceralarını eğlenceli bir dille anlatıyor.

Sabahları park ziyarete açılır, ziyaretçiler Happos’ların önünden geçer ve onları kah çamurda debelenirken, kah havuz kenarında tembel bir şekilde yatarken, kah bir ağacın gölgesinde fotoğraflarlar. Son araba da safari parkını terk edip kapılar ziyaretçilere kapandığında ise Happoslar çamurdan çıkıp tembelliklerinden sıyrılır ve elbiselerini giyinirler. Artık Happoslar için çılgınca ve deli dolu vakit geçirme zamanı gelmiştir.

İkişer dakikalık 20 bölümden oluşan dizi; aya uçmaya dair hayaller kuran Astro Happos ya da gözü pek bir kahraman olmaya çalışan Stunt Happos veya Ballerina ve Bollywood ile ölesiye dans etmek isteyen Party Happos’un kahkahalarla izleyeceğiniz keyifli hikayelerini ekranlarınıza taşıyor.

Dünyaca bilinen İtalya’nın en önemli markalarından Ferrero ortaklığı ile İngiliz animasyon şirketi Spider Eye tarafından canlandırılan sevimli Happos karakterleri aynı zamanda boomerangtv.com.tr adresinde, oyunlarda ve Youtube’un da dahil olduğu çeşitli interaktif dijital platformlarda çocuklarla birlikte olacak.

Happos Ailesi 3 Ekim Pazartesi günü saat 16:20’de Boomerang ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER