Designated Survivor ve Speechless, tam sezona uzadılar

Designated Survivor ve Speechless, tam sezona uzadılar
Amerika'nın ulusal kanallarından ABC'nin yeni dizileri Designated Survivor ve Speechless, tam sezona uzayarak sezonlarını 22 bölüme çıkarttılar. Yayın hayatlarına başlayalı henüz iki bölüm olan diziler, böylece NBC'nin tam sezona uzayan dizisi This is Us'a katılmış oldular.

24 dizisindeki Jack Bauer karakteriyle hafızalarda yer edinen Kiefer Sutherland'ın başrolünde olduğu Designated Survivor, kendini bir anda Amerikan başkanı olmuş bulan Tom Kirkman üzerine. Amerikan başkanı ile yardımcısı da dahil olmak üzere kabine üyelerinin önemli bir kısmının katıldığı bir etkinlik sırasında büyük bir saldırı olup da neredeyse herkes ölünce, başkanlık sırası bir anda kabinenin rütbesi nispeten düşük ama canlı kalanlardan en yüksek üyesi Tom Kirkman'a geliyor.

Kahkaha efektsiz komedi dizisi Speechless ise merkezinde DiMeo ailesinin olduğu bir yapım. Yaşadıkları mahalleden daha zengin bir muhite taşınan üç çocuklu aile, yeni yaşamlarına alışmaya çalışıyorlar. Speechless, çocuklardan birisinin yürüyemiyor olmasıyla aa öne çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER