Bu hafta Pazar Gezmesi'ne Ferhat Göçer'e gidiyoruz!

Bu hafta Pazar Gezmesi'ne Ferhat Göçer'e gidiyoruz!
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği sevilen sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu hafta ki konuğu Ferhat Göçer. 7 yıldır birlikte olan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik, Kanal D izleyicilerine samimi açıklamalarda bulundu.

ÇOK AŞIRIYA KAÇMADIĞI MÜDDETÇE, ÖMÜR’ÜN KIYAFETLERİNE KARIŞMAM
Ferhat Göçer, sevgilisi Ömür Gedik'in kıyafetlerine karışıp karışmadığı sorusunu şu sözlerle yanıtladı “Çok aşırıya kaçmadığı müddetçe Ömür’ün kıyafetlerine karışmam. Ama bazen uyardığım oluyor. O bu konuda dikkatli, beni hiçbir zaman mahcup etmedi.” dedi.

NAZLI ILICAK’A TENİS DERSİ DE VERDİ, MAKARNA DA PİŞİRDİ.
Müzikte olduğu kadar mutfakta da yetenekli olan ünlü şarkıcı, Nazlı Ilıcak'la mutfağa girdi ve deniz mahsullü makarna yaptı. “Patlıcan kebabı, lahmacun ve çiğ köfte benim için vazgeçilmez yemeklerdir” diyen Ferhat Göçer, Çin mutfağının hastası olduğunu, İtalyan mutfağında ise makarnalara bayıldığını anlattı.

Giyim konusunda, yemekteki kadar becerikli olmadığını ise, "Ömür’den bu konuda çok fırça yiyorum. Seçtiğim kıyafeti beğenmiyorsa kesinlikle almıyorum.” diyerek belirtti.

NEDEN 3 KEZ EVLENİP BOŞANDI?
Evlilikle ilgili sorulara tüm içtenliğiyle yanıt veren başarılı sanatçı:"Başından 3 evlilik geçmiş bir insan olarak, bunun Ömür’le hiç alakası yok, tamamen sorumluluk bana ait, biraz artık yoğurdu üfleyerek yiyorum. Benim kaygı ve endişelerimden kaynaklanan bir durum var.” şeklinde konuştu. Çapkın olmadığını da sözlerine ekleyen sanatçı, neden 3 kez evlenip boşandığını ise şöyle özetledi: “Hayatımda hep kabuk değiştirdim, hep başka kapılar açıldı önümde. O başka kapılar da beni farklı arayışlara sürükledi. İlişkilerimdeki sıkıntı benim değişimim oldu.”

6 yıldır profesyonel olarak tenis oynayan Ferhat Göçer, Nazlı Ilıcak’a tenis öğretmeyi de ihmal etmedi.

Pazar Gezmesi yeni bölümüyle Pazar günü saat 12:30’da Kanal D’de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER