Koreliler favori televizyon programları için oy verdiler!

Koreliler favori televizyon programları için oy verdiler!
Infinite Challenge ekibi

Naver’in haberine göre, Gallup Korea adlı bir araştırma mecrası Koreli seyircilerin favori televizyon programlarını belirlemek için, 20-22 Eylül arası bir anket oluşturarak, yetişkin izleyicilerden oy vermelerini istedi. Araştırmanın sonucu, sizlere her hafta sonuçlarını verdiğimiz Kore dizileri reyting listesiyle hem paralellikler hem de ayrılıklar içeriyor.

Araştırmaya katılan 1010 kadın ve erkeğin verdiği oylara göre, Mbc kanalında yayınlanmakta olan Infinite Challenge adlı televizyon şovu Koreliler arasında epey revaçta. Oyların %14.2’sini alan, ilk bölümü 2005 yılında yayınlanan ve Cumartesi akşamları ekranlara gelen bu program, basit, komik ve eğlenceli yarışma ve skeçlerden oluşuyor.

Moonlight Drawn by Clouds adlı Kbs kanalı draması ise oyların %8.6’sına sahip olarak ikinci sırayı elde etti. Henüz izleyemeyenler için, çok fazla ayrıntıya girmeden dizinin konusundan bahsedebiliriz. Son olarak 12. bölümüyle seyirci karşısına çıkan tarihi dizi, para kazanabilmek için kendisini erkek olarak tanıtarak, erkeklere kadınlar konusunda taktikler sunan genç bir kadının, bir dizi serüven sonucu prensle tanışmasını ve onunla aynı çatı altında yaşamaya başlamasını anlatıyor. İkilinin birbirlerinin gerçek kimliklerinden bihaber başladıkları bu yolculuk, dizinin hikayesinin ana örgüsü oluşturuyor. 

Reytinglerde ilk sırayı çeken The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop’u göremediğimiz listede, Monster ve The Flower in Prison dizileri de ilk beşe girmeyi başarmış görünüyor. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER