Arrow'un 100. bölümünden haberler var!

Arrow'un 100. bölümünden haberler var!
5 Ekim'de beşinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Arrow'un bu sezon yayınlanacak 100. bölümünden haberler var.

İlk dört sezonu 23'er bölümden 92 bölüm olan Arrow, 5. sezon 8. bölümüyle 100. bölüme ulaşmış olacak ve şimdilerde bu bölümün çekimleri başlamış durumda. Diziyle aynı evrende geçen ve hepsi The CW kanalı dizisi olan The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl üçlüsü ile dörtlü bir ortak bölüm işine girildiğinin haberleri daha önce gelmişti. Dizinin 100. bölümü hikayesi gizli tutulsa da bu çakışmaya denk gelecek.

Ayrıca 100. bölümde bazı tanıdık yüzleri de görme şansına erişeceğiz. Örneğin Stephen Amell Twitter hesabından attığı şu tweetiyle isim vermeksizin gizemli bir konuk olacağını duyurdu. Dizinin arkasındaki isimlerden Marc Guggenheim'ın 100. bölümün masa başı okuma provasından paylaştığı resim sayesinde Oliver'ın babası Robert'ın bölüme konuk olacağı ortaya çıktı.

Dizide geçtiğimiz sezon sonuna kadar Laurel karakterini canlandıran Katie Cassidy de Facebook üzerinden yaptığı paylaşımla 100. bölümde yer alacağını doğruladı. Ayrıca Stephen Amell'den 100. bölüme dair güzemli bir paylaşım daha geldi. Arrow'un birkaç gün önce de yeni sezon posteri paylaşılmıştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER