Lady Gaga’nın Perfect Illusion klibi Scream Queens'te yayınlanacak

Lady Gaga’nın Perfect Illusion klibi Scream Queens'te yayınlanacak
FOX kanalının geçtiğimiz sezon ekrana getirmeye başladığı ve ikinci sezon onayı da verdiği Scream Queens, ikinci sezonunun ilk bölümünde ünlü bir konuğu ağırlamaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni şarkısı Perfect Illusion'ın klibi ilk kez dizide yayınlanacak. 

Geçtiğimiz sezon yapımcılığını Ryan Murphy'nin yaptığı American Horror Story'nin beşinci sezonuyla televizyon oyunculuğuna başlayan Lady Gaga, müzik çalışmalarına devm edeceğini ve Çarşamba günü altıncı sezonuyla geri dönen dizinin altıncı sezonunda da yer alacağını açıklamıştı. Böylece Gaga'nın yeni şarkısı Ryan Murphy'nin yayında olan bir diğer dizisinde yayınlanmış olacak.

İlk sezonunda bir üniversitede işlenen seri cinayetleri korku komedi türünde işleyen Scream Queens, yeni sezonuyla 20 Eylül'de ekranlara dönecek ve ertesi gün de FOX Life Türkiye'de yayınlanacak. Dizi yeni sezonda hikayesini ilk sezonda yer alan oyuncularla birlikte özel vakalarla ilgilenen bir akıl hastanesine taşıyacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER