Uğur Yücel'in başrolünde olduğu Familya'nın yayın tarihi açıklandı

Uğur Yücel'in başrolünde olduğu Familya'nın yayın tarihi açıklandı
Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı, senaryosunu ise Ulan İstanbul dizisinden tanıdığımız Uğraş Güneş’in kaleme aldığı, FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “ Familya’nın” yayın tarihi belli oldu.

2002 Dünya Kupası’nda İlhan Mansız’ın altın golüyle hayatı değişen Beyoğlu ailesinin hikayesini konu edinen Familya’nın setten ilk kareleri de gün yüzüne çıktı. Usta oyuncu Uğur Yücel’in, ailenin babası Yaşar Beyoğlu’nu canlandırdığı Familya, 20 Eylül’de FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Ekranda tatlı bir "Çekirdek Aile" olması daima candır

Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve Ayvalık’ta devam eden “ Familya”, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.  Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç  yer alıyor.

Beyoğlu ailesinin hayatı, 2002 Dünya Kupası'nda İlhan Mansız'ın altın golüyle ansızın değişir. Türkiye en mutlu gününü yaşarken, Beyoğlu hanesinin ortasına geri dönüşü olmayan bir acı düşer. Dağılan ailesinden yıllarca uzak kalan Yaşar Beyoğlu; çocukları Hava, Toprak, Su ve Ateş'in özlemini de yanına alarak Güneşdağı kasabasına gider.

Baba toprağında aldığı üzücü bir haber; Yaşar Beyoğlu'nu, yaşananları temize çekmek ve ailesini bir araya toplamak  için harekete geçirir. Oynanan bir oyun ve her biri kendine has  çocuklar birleştiğinde, geçmişle hesaplaşmak giderek zorlaşır. Beyoğlu familyasında işler hiç de planlandığı gibi gitmeyecektir...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER