Senin Starın yeni sezona hazır!

Senin Starın yeni sezona hazır!

Star TV yeni sezona ekran yüzlerini ön plana çıkardığı renkli bir tanıtım filmiyle ilk adımı attı. 

Tempolu bir yaz sezonunu ardında bırakan Star TV, yeni yayın dönemine oldukça farklı ve eğlenceli bir tanıtım filmiyle ilk adımı attı. Yeni sezonda ekranları renklendirecek yıldızları bir araya getiren tanıtım filmi dün akşam izleyiciyle buluştu. 

Yeni sezonda neler olacak?...

Tanıtım filminde, karakterler arasında geçen hikayeler bize küçük ip uçları verdi. Canlı bir arka planda gördüğümüz yıldızlar teatral ipuçlarıyla canlı ve rengarenk bir sezona işaret ediyor.

Filmde, kanalın logosunda yer alan altı rengin iç içe geçtiği bir renk yelpazesi kullanılıyor. Bu canlı renkler, Star TV’nin tekdüzelikten uzak, herkese seslenen içeriğini; yeni sezondaki çeşitliliği ve farklı renklerin birlikteliğinden doğan gücü yansıtıyor.

SENİN STARIN 

Star TV’nin yeni sloganı “Senin Starın” olarak belirlendi. Kişiselleştirmenin büyük önem kazandığı günümüzde, kanal yeni sloganıyla aidiyet duygusunu ve izleyici ile kanal arasındaki güçlü bağı vurguluyor.

ÇEKİMLER 3 GÜN SÜRDÜ...

Fikir ve tasarım ajansı Daire’nin kurucularından ödüllü grafiker Arda Aktaş’ın liderliğinde hazırlanan filmin yönetmenliğini oyuncu olarak tanıdığımız, şimdilerde rotasını yönetmenliğe çeviren başarılı isim Caner Özyurtlu üstlendi. Lansman fotoğrafları ise Gökhan Çırak’a ait. Filmin görüntü yönetmeni Murat Tunçel;  müziği ise Ogün Dalka imzasını taşıyor.

75 kişilik bir ekibin görev aldığı tanıtım filmi çekimleri A Plus Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

Çekimlere yeni sezonda Star TV ekranlarını renklendirecek 29 star katıldı!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER