Park Bo-gum’un dizisi Moonlight Drawn by Clouds reytinglerde üçüncü geldi!

Park Bo-gum’un dizisi Moonlight Drawn by Clouds reytinglerde üçüncü geldi!
Moonlight Drawn by Clouds (2016)

Eylül ayı geldi çattı. Sonbahar hayatın her alanına yeni başlangıçlar getirirken, ekranlarda elbet bundan nasibini alıyor. Ekranlara gelen yeni diziler, hepimizi heyecanlandırmaya başlıyor. Geçtiğimiz hafta Kore dizileri reyting listesi de bu yeniliklerden bir hayli etkilenmiş gibi görünüyor. Size de uyarsa, yazdan kalma dizilerle sonbahar dizilerinin birlikte yer aldığı Kore dizileri reyting listesine hemen geçelim diyoruz.  

AGB reyting verilerine göre, tam da haftalar öncesinden duyurduğumuz gibi, The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop tıpkı Five Children gibi, resmen zirveye yuva kurmuş durumda. % 22.2 ve %27.6 reytingler alan dizi, seyirci tarafından çokça beğeniliyor.

Yazdan kalma The Flower in Prison ise Doctors dizisinin finalinden sonra listedeki yeri konusunda iyice rahatlamış halde. %18.3 ve %20.0’lık rakamlar yakalayan dizi ikinci sırada yer alıyor.

Taze dizi Moonlight Drawn by Clouds ise üçüncü ve dördüncü bölümleriyle  %16.0 ve %16.4’lük reytinglerle The Flower in Prison’ın arkasından listeye dahil oldu.

Modern bir Romeo-Juliet aşk hikayesini konu alan Blow Breeze, %11.4 ve %13.3 izleyici oranı yakalayarak dördüncü sırada yer aldı. Ölmekte olan yaşlı bir adamın bir torunu olduğunu öğrenmesi üzerine kurulan dizinin hikayesi ilgi çekici görünüyor. Diziyi, %11.1 ve %11.9 rakamlarıyla W - Two Worlds takip ediyor.

Bu haftaki yazımıza, geçen haftanın dikkat çeken dizilerinden listenin üçüncüsü Kbs dizisi Moonlight Drawn by Clouds’un gelecek bölümü tanıtımıyla sizleri baş başa bırakarak son veriyoruz. İşte beşinci bölümden görüntüler;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER