Digiturk'te eylül ayı Ben Affleck filmleriyle şenleniyor

Digiturk'te eylül ayı Ben Affleck filmleriyle şenleniyor
Son zamanlarda Batman karakterine bürünerek izleyici karşısına çıkan Ben Affleck'in film kariyerine bir yolculuk yapmak ister misiniz? 
Digitürk eylül ayını Ben Affleck filmlerine adadı. Sevilen oyuncunun başarılı filmleri Moviemax Stars HD'de izleyici karşısına çıkacak.

Argo
2 Eylül Cuma 20.45

1979'da İran'daki Amerikan konsolosluğu saldırıya uğrar ve çalışanlar rehin alınır. Bu arada altı çalışan da Kanada konsolosluğuna sığınır. Bu rehin krizi esnasında CIA ajanı Tony Mendez'in önderliğinde bir kurtarma operasyonu düzenlenir. Mendez, bilim kurgu filmi çekmek isteyen bir prodüktör kılığında İran'a girer ve nefes kesen bir operasyon başlar.

To The Wonder
9 Eylül Cuma 20.45

Avrupa'da seyahat etmekte olan Neil, Paris'teyken tanıştığı Marina'ya aşık olur. 10 yaşındaki kızını tek başına büyütmekte olan Marina, Neil ile birlikte ABD'ye gelir. İki sevgili birlikte Oklahoma'da yaşamaya başlar. Zamanla ilişkilerindeki heyecanın bitmesi ve Marina'nın vizesinin bitmesiyle ayrılırlar.

Bounce
16 Eylül Cuma 20.45

Chicago'dan Los Angeles'a gitmek üzere havaalanına giden Buddy uçuşunun hava durumu nedeniyle ertelendiğini öğrenir. Bu sırada Greg ile tanışan Buddy, uçuşlar tekrar başladığında biletini bir an önce ailesini görmek isteyen Greg'e verir. Ne var ki uçak düşer ve Greg hayatını kaybeder. Olayların ardından büyük bir vicdan azabı çeken Buddy, tesadüfler sonucu Greg'in eşi Abby ile tanışır.

The Company Men
23 Eylül Cuma 20.45

Global Transportation System şirketi yaşadığı ekonomik durgunluğu atlatmak için küçülmeye karar verir. Bu karar üzerine pek çok çalışan işten atılır. Buna Bobby Walker da dahildir. Bobby işini kaybetmesinin ardından hayat tarzını kökten değiştirmek zorunda kalır. Bir süre sonra da para kazanabilmek için inşaatlarda çalışmaya başlar.

Runner Runner
30 Eylül Cuma 20.45

Princeton Üniversitesi'nde okuyan Richie aynı zamanda yetenekli bir poker oyuncusudur. Okul masraflarını çıkartmak için internette poker oynamaya karar veren genç adam, internet sitesinin yaptığı hile sonucu tüm parasını kaybeder. Richie sitenin sahibi olan Ivan Block'la yüz yüze görüşmeye karar verir ve bu amaçla Kosta Rika'ya doğru yola çıkar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER