Scream Queens: 2. sezonun kamera arkasından ilk görüntüler

Scream Queens: 2. sezonun kamera arkasından ilk görüntüler
Fox kanalında ekrana gelen Scream Queens dizisi ikinci sezonuyla sonbaharda izleyici karşısına çıkacak. Bu sevilen dizinin kamera arkasından renkli görüntüler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Ian Brennan, Brad Falchuk ve Ryan Murphy üçlüsü tarafından yaratılan dizi yayın hayatına geçtiğimiz sene başladı. İlk sezonunda Wallace Üniversitesi'ndeki bir seri katil ve onun insanlar üzerindeki etkisi farklı bir şekilde ele alınmıştı. İkinci sezon bir hastanede geçecek. Buradaki insanlar yine bir seri katilin hedefi olacak. Yeni bölümlerde Emma Roberts, Abigail Breslin, Billie Lourd, John Stamos, Taylor Lautner, Keke Palmer, Cathy Munsch ve Lea Michele gibi isimleri izleyeceğiz.

Merakla beklenen ikinci sezondan ilk görüntüler Entertainment Weekly'ye özel olarak paylaşıldı. Bir sürü kamera arkası fotoğrafı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Korku ve komediyi farklı şekilde harmanlayan Scream Queens'in ikinci sezonu Amerika'da 20 Eylül'de başlayacak. Set fotoğraflarının devamını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER