Robert Downey Jr. televizyona dönüyor

Robert Downey Jr. televizyona dönüyor
Amerika'da yayın yapan HBO kanalı Hollywood yıldızlarıyla anlaşmaya devam ediyor. Hazırlanan yeni dizi projesi onay alırsa Robert Downey Jr.'ı televizyona döndürecek.

Variety'nin haberine göre True Detective dizisini yaratan Nic Pizzolatto yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladı. Bu yapımda da Robert Downey Jr.'ın rol alması planlanıyor. Henüz senaryo konusunda net bir bilgi yok. Farklı kaynaklar bu yapımla birlikte Perry Mason'ın yeniden televizyona uyarlanacağını söylüyor. Bu aslında bir süredir Warner Bros'un üzerinde çalıştığı bir projeydi. Ancak bir süre önce filmi yeniden çekme isteğinden vazgeçildi. Şimdi bahsi geçen hikayeyi HBO'da bir dizi olarak görebiliriz. Şimdilik projenin çekim tarihi ya da kimlerin rol alacağına dair kesin bir bilgi yok. İsmi belli olmayan yapımla birlikte adı anılan tek ünlü isim Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. son olarak 2000lerin başında Ally McBeal dizisinde yer almıştı. Bu projenin ardından Hollywood'da yükselişe geçti ve sinema kariyerine odaklanmayı tercih etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER