The CW'dan yeni komedi dizisi: No Tomorrow

The CW'dan yeni komedi dizisi: No Tomorrow
Amerika'da yayın yapan The CW kanalı yaklaşan yayın döneminde yeni bir komedi dizisiyle karşımıza gelecek.

İsmi No Tomorrow olan bu yeni yapım aslen Latin Amerika kökenli How To Enjoy The End Of The World dizisine dayanıyor. Bu hikaye o kadar sevildi ve başarılı oldu ki 2013 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri'ne aday gösterildi. Ödülü kazanamasa da şimdi Amerikan televizyonunda izleyicilerle buluşacak.

Peki No Tomorrow ne anlatıyor? Hikayenin ana kahramanı olarak Evie Callahan'ı görüyoruz. Evie,kalite kontrol denetçisi, risk almaktan kaçınan bir karakter olarak tanımlanıyor. Bir gün onun yolu Xavier Holliday ile kesişiyor. İkilinin arasında da su götürmez bir çekim söz konusu.  Cazineli bir adam olan Xavier anı yaşayan bir adam çünkü onun hesaplamalarına göre bir astroitin Dünya'ya çarpmasına sadece sekiz ay var. Bu yüzden hayatını dolu dolu yaşamak, ölmeden önceki kısa süreye bir sürü şey sığdırmak istiyor. Evie'ye de bu durumu anlatıp ona eşlik etmesini istiyor.

Bu yeni diziyi ekrana Jane The Virgin'in yapımcısı Ben Silverman taşıyor. No Tomorrow'da başrolleri Tori Anderson ve Joshua Sasse paylaşıyor. Onlara Jesse Rath, Amy Pietz, Jonathan Langdon ve Sarayu Blue gibi isimler eşlik ediyor.

No Tomorrow, The CW kanalında salı günleri ekrana gelecek. Dizinin tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER