Sosyal TV | Yüksek Sosyete sosyal medyada da birinci!

Sosyal TV | Yüksek Sosyete sosyal medyada da birinci!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (11 Ağustos) yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı, yapımcılığını Bİ Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Star TV’de yayınlanan Yüksek Sosyete konuşuldu. Geçtiğimiz hafta %42,07 ile 1. sırada yer alan dizi bu hafta %36,67 ile yerini korudu.
 
CNNTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Didem Arslan Yılmaz’ın yaptığı Türkiye’nin Gündemi geçtiğimiz hafta %4.87 ile 4. sıradayken bu hafta %16,01 ile 2. sırada yer aldı.
 
Veyis Ateş’in sunuculuğunu yaptığı HaberTürk’te yayınlanan Akılda Kalan programı geçtiğimiz hafta  %12.78 ile 2. sırada yer alırken bu hafta %6,95 ile 3. sırada.
 
Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yapımcılığı Bi Yapım’a yönetmenliği Bahadır İnce’ye ait romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz. Geçtiğimiz hafta %7,20 ile 4. sırada olan dizi %5,55 ile yerini korudu.
 
TRT1’de yayınlanan yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun'nun üstlendiği, başrollerini Selen Soyder ve Can Yaman’ın paylaştığı Hangimiz Sevmedik geçtiğimiz hafta %0,93 ile 18. Sıradayken bu hafta %5,45 ile 5. Sırada yer aldı.
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER