Sosyal TV | Çarşamba akşamları en çok Aşk Laftan Anlamaz konuşuluyor!

Sosyal TV | Çarşamba akşamları en çok Aşk Laftan Anlamaz konuşuluyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (10 Ağustos) Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yapımcılığı Bi Yapım’a yönetmenliği Bahadır İnce’ye ait olan Aşk Laftan Anlamaz, geçtiğimiz hafta %60,06 ile 1. sırada yer alırken %54,77 ile yerini korudu.
 
Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın paylaştığı Fox Tükriye’de yayınlanan No: 309 geçtiğimiz hafta %25.57 ile 2. sıradayken bu hafta %21,30 ile yerini korudu.
 
HaberTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Balçiçek İlter’in yaptığı Karşıt Görüş, geçtiğimiz hafta %2.24 ile 3. sıradayken bu hafta ile %5,66 ile yerini korudu
 
CNNTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Didem Arslan Yılmaz’ın yaptığı Türkiye’nin Gündemi geçtiğimiz hafta %2.10 ile 4. Sıradayken bu hafta %3,21 ile yerini korudu.
 
ATV’de yayınlanan, Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Seviyor Sevmiyor geçtiğimiz hafta %1.59 ile 5. sıradayken bu hafta 2,54 ile yerini korudu.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER