True Detective devam edecek mi?

True Detective devam edecek mi?
HBO kanalında ekrana gelen ve ilk sezonuyla büyük ilgi gören True Detective dizisinin geleceği belirsizliğini koruyor. Ancak yapılan son açıklamalar hayranlara umut verecek cinsten oldu.

HBO cumartesi günü Beverly Hills'de gerçekleştirilen Television Critics Association'ın (Televizyon Eleştirmenleri Derneği) yaz basın turuna katıldı. Kanalın program müdürü olan Casey Bloys burada True Detective dizisinin henüz ölmediğini, üçüncü sezonun hala gelebileceğini dile getirdi. Bloys durumu "Dizi henüz bitmedi. Nic ile bu konuda konuştuk. HBO da Nick de yeni bir sezona açık. Birilerini senaryoyu yazmasına da açığız. Nick'in henüz yeni bir fikri yok. Şimdi başka projeler üzerinde çalışıyor ancak bu oldukça değerli bir seri. Yapım bitmedi, sadece henüz senaryomuz yok." sözleriyle açıkladı.

True Detective iki sene önce başladı. İlk sezonu hem eleştirmenlerin beğenisini kazandı hem de bir sürü ödüle layık görüldü. Fakat ikinci sezon aynı başarıyı elde edemedi. Muhtemel bir üçüncü sezonun nasıl olacağı merak ediliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER