Shameless kadrosunu genişletmeye devam ediyor!

Shameless kadrosunu genişletmeye devam ediyor!
Normalde yeni sezonuyla yeni yılın başında ekranlara gelen Shameless için yedinci sezonuyla Sonbahar'da döneceği ve 2 Ekim'de başlayacağı daha önce açıklanmıştı.

Yeni sezonunu hazırlamaya devam eden Shameless kadrosunu da genişletmeye devam ediyor. Daha önce (Quantico) ve Sharon Lawrence'ın (Game of Silence) dizinin kadrosuna birden fazla bölümle katıldığı açıklanmıştı. Alicia Coppola, Arden Myrin, Pasha Lychnikoff ve Ruby Modine de diziye birden fazla bölümle katılan oyuncular oldular.

Cappola, süpervizör olarak Ian ile birlikte çalışan Sue'yu, 
Myrin Frank ile takılmaya başlayan evsiz bir kadın Delores'i,
Lychnikoff Svetlena'nın babası Yvan'ı,
Modine de restoranda çalışmaya başlayan Sierra isimli yeni garsonu canlandıracak.

* Yedinci sezonun hikayesi ayrıca altıncı sezon finalinden bir ay sonra başlayacak. Ailesinin sezon finalinde göle attığı Frank, komadan uyanacak ve ailesine savaş açtığı bir durumun içine girecek. Fiona'yı hayatını geliştirmeye ve devam ettirmeye odaklanmış, restoranı yönetmeye çalışırken bulacağız. 

Lip girdiği rehabilitasyondan çıkacak ve hem alkolizme hem de geleceğine dair yeni bir bakış açısı olacak. Ian için işler daha yolunda olacak, çünkü hem işinde hem de ilişkisinde işler yolunda. Debbie hala anneliği çözmeye çalışırken Carl ise erkekliğe girişiyle alakalı büyük kararlar vermek durumunda kalacak...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER