Game of Thrones'tan haberler gelmeye devam ediyor!

Game of Thrones'tan haberler gelmeye devam ediyor!
Devam eden Televizyon Eleştirmenleri Derneği toplantılarının bugünkü konuklarından olan HBO, dizileriyle ilgili yeni haberlerden bahsederken mevzubahis elbette Game of Thrones'a da geldi ve kanalın program müdürü Casey Bloys diziyle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.

Buna göre, daha önce dedikodu olarak dolaşan bir haber doğrulanmış oldu: Game of Thrones sekizinci sezon sonunda bitecek. Bloys her ne kadar 10 sezon daha yapmaya istekli olsalar da dizinin yaratcılarının kafalarındaki plana karşı çıkmayacaklarını ve hikaye için iyi olan yoldan gideceklerini belirtti.

Ayrıca yeni sezonun yedi bölüm süreceğine dair kesin bir karar verilmemiş, olabildiğince fazlasını koparmaya çalışıyorlarmış. Ama dizinin düzgün çekim koşullarının sağlanması için başlangıç tarihinin yaza atıldığı halen sabit. Dizinin yayın tarihindeki gecikme nedeniyle gelecek sezonki Emmy Ödülleri'nin başvuru tarihini kaçıracağı da böylece kesinleşmiş oldu.

Casey Bloys ayrıca diziden bir uzantı çıkarma konusunu konuştuklarını ama şu an için ciddi bir planları olmadığını da açıkladı. Yeni sezon çekimlerinin başlamasına az bir zaman kalmışken dizinin yaratıcılarının odak noktası şimdilik bu konuda değilmiş.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER