Lee Min-ho ve Jun Ji-hyun, sıra dışı bir denizkızı hikayesinde buluşuyor!

Lee Min-ho ve Jun Ji-hyun, sıra dışı bir denizkızı hikayesinde buluşuyor!
The Legend of The Blue Sea (2016), Hayran yapımı foto

Güney Koreli aktör Lee Min-ho hayranlarını heyecanlandıracak bir haberimiz var. Boys Over Flowers’la hayatımıza giren ve son olarak The Heirs dizisiyle sevenleriyle buluşan ünlü aktör, önümüzdeki Kasım’da oldukça ilginç bir hikayeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Aldığımız haberlere göre, Jun Ji-hyun kendisine eşlik edecek. İki oyuncunun kariyerlerine göz atmadan önce, sizi daha fazla bekletmeden bahsettiğimiz dizinin konusuna geçiyoruz.

The Legend of the Blue Sea: Deniz kızı hikayesi

The Legend of the Blue Sea olarak adlandırılan dizi, bir denizkızı hikayesini anlatacak ve SBS ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Aldığımız bilgilere göre, dizinin konusu eski bir Kore hikayesine dayanıyor. Efsaneye göre, bir balıkçı tarafından yakalanan denizkızı, o bölgede yaşayan bir hakim sayesinde özgürlüğüne kavuşur. Daha sonrasında, deniz kızı ve hakim arasında gelişecek olaylar dizinin ana hikayesini oluşturuyor. 

Senarist Park Ji-eun’un ellerine teslim edilen 20 bölümlük hikayenin başarılı olacağından hiç kuşkumuz yok. Senarist daha öncesinde My Husband Got a Family vb. işleriyle tanınmış ve en iyi senaryo dalında ödüllere layık görülmüştü. Hatta, dizi Kocamın Ailesi adıyla Türk televizyonlarına da uyarlandı.

Kaynak: Han Cinema


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER