Project Runway: All Star, Home&Entertainment'te başlıyor

Project Runway: All Star, Home&Entertainment'te başlıyor
İlgiyle izlenen yarışma programı Project Runway: All Star'ın eğlence dolu beşinci sezonu 18 Temmuz'dan itibaren başlıyor.

Tasarımcı adaylarının kıyasıya mücadele ettiği Project Runway'in önceki sezonlarından tanıdığımız yarışmacılar bir araya geliyor ve son kez şanslarını deniyorlar. Mistresses ve Charmed dizilerinden tanıığımız Alyssa Milano hem yarışmacılara rehberlik ediyor hem de jüri koltuğunda oturuyor. Onunla birlikte Isaac Mizrahi ve Georgina Chapman da ortaya çıkan tasarımları acımasızca eleştiriyor. Her bölümde onlara eşlik eden konuk jüri üyeleri de programa renk katıyor. Bu isimlerden bazıları: Müzisyenle Kesha, Boy George, Little Big Town ile oyuncu dünyasından Debra Messing, Vanessa Hudgens, Megan Hilty ve Debi Mazar.

Haftalar sürecek mücadelenin sonunda kazanan kişi ise Marie Claire dergisinde bir yıl boyunca misafir editör olacak, baublebar.com sitesi için mücevher tasarlayacak, tüm bunların içinde en önemlisiyse markasını ve işini geliştirebilmek için verilecek 100 bin dolarlık ödülü sahibi olacak.

Project Runway: All Star, hafta içi her gün saat 20.00'de Digiturk kanallarından Home&Entertainment'te başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER