The Man from U.N.C.L.E., Moviemax Premier'de ekrana geliyor

The Man from U.N.C.L.E., Moviemax Premier'de ekrana geliyor
1960'ların ünlü dizisinin sinema uyarlaması Guy Richie'nin yönetmenliğinde çekildi. The Man from U.N.C.L.E. ya da Türkçe ismiyle Kod adı: U.N.C.L.E. dönemin gözde teması casusluk ile zekice harmanlanan bir film.

1960'lar. Soğuk Savaş'ın tüm hızıyla hükmünü sürdüğü günler... CIA ajanı Napoleon Solo bir araba tamircisinde çalışan Gaby Teller'ı Doğu Almanya'dan Batı Almanya'ya kaçırır. Gaby'yi bu kadar önemli kılan babasının teröristlerin eline geçebilecek çok güçlü bir nükleer bombanın yapımında çalışmış olmasıdır. Gaby'nin niyeti Napoleon ile birlikte ünlü bir bilimadamı olan babasını bulmaktır. Ne var ki Doğu'dan Batı'ya kaçarken peşlerine gizemli bir adam takılmıştır. Bu adam gözünü budaktan sakınmayan KGB ajanı Illya Kuryakin'den başkası değildir. Gelgelelim bu ajan onların Batı'ya kaçmasına engel olamaz. İşin ilginci bu üçlü çok tuhaf gelişmeler sonucunda kendilerini bir anda beraber çalışırken bulur. Her ne kadar Amerikalı Napoleon ve Rus Illya ülkelerinin konumundan dolayı işbirliğine başta şüpheyle baksa da ikisi de dünyanın kaderinin Gaby'nin babasını bulmalarına bağlı olduğunun farkındadır.

1960'ların aynı adlı ünlü dizisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda en son Sherlock Holmes serisiyle haklı bir başarı kazanan Guy Richie oturuyor. Başrollerdeyse Henry Cavill, Armie Hammer ve taze Oscar Ödüllü oyuncu Alicia Vikander'i izliyoruz. Kahramanlarımızın bağlı olduğu gizli organizasyon U.N.C.L.E.'ın yöneticisi pozisyonunda da Alexander Waverley'yi görüyoruz. 

Keyifli bir aksiyon filmi olan The Man from U.N.C.L.E., 17 Temmuz Pazar günü saat 21.00'de Digiturk kanallarından Moviemax Premier'de ekran gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER