Mr. Robot, 2. sezonuyla Dizimax Vice HD'de devam ediyor

Mr. Robot, 2. sezonuyla Dizimax Vice HD'de devam ediyor
Büyük bir siber saldırı düzenleyerek tüm dünyada sanal devrim gerçekleştirmek isteyen bir hackerin maceralarını konu alan Mr. Robot ikinci sezon bölümleriyle 14 Temmuz'dan itibaren ekrana geliyor.

Sam Esmail tarafından yaratılan Mr. Robot dizi dünyasının ses getiren yapımlarından biri olarak öne çıktı. Altın Küre Ödülleri'nde hem En İyi Drama Dizisi hem de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Mr. Robot heyecan dolu bir açılış sezonunun ardından yine temposu yüksek bir yeni sezonla bizi bekliyor.

Başrolünde Rami Malek'in yer aldığı dizinin birinci sezonunda siber güvenlik şirketinde çalışan bilgisayar programcısı Elliott ile tanıştık. İnsanlarla iletişim kuramayan genç adamın ilaçlarını düzenli kullanmadığı için akıl sağlığı gün geçtikçe bozulur. Elliott bir gün amaçları siber devrim yapmak olan Mr. Robot liderliğindeki bir grup hacker ile tanışır. Gerçekle halisülasyonun sık sık birbirine karıştığı dünyasında Elliott gruba katılıp onlara yardım etme kararı alır. Sonunda FSociety adlı hacker grubu planlarını gerçekleştirmeyi başarır fakat Elliott bu sırada Mr. Robot'un aslında kendi kafasında yarattığı hayali bir karakter olduğunu fark eder. 

Dizinin ikinci sezonunda ekonomi dünyası siber saldırın ardından büyük bir kaosa sürüklenirken Elliott yaşananları hatırlamaya çalışıyor. Artık gerçek olmadığını bildiği Mr. Robot'u beyninden atmaya çabalıyor.

Son zamanların en fazla ilgi çeken dizilerinden biri olan Mr. Robot, 14 Temmuz'dan itibaren Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 22.00'de Dizimax Vice HD'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER