Game of Thrones ekibi San Diego Comic Con 2016'ya katılacak

Game of Thrones ekibi San Diego Comic Con 2016'ya katılacak
HBO'nun büyük ilgi gören dizisi Game of Thrones, televizyon ve sinemanın en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen San Diego Comic Con'da yerini alacak.

Yapılan açıklamalara göre merakla beklenen panel 22 Temmuz Cuma günü H salonunda gerçekleşecek. Moderatörlük görevini Rob McElhenney üstlenecek. Panele katılanlar arasında başta David Benioff ve D.B. Weiss olmak üzere, yönetmen Michael Sapochnik, oyuncu ekibinden John Bradley (Samwell Tarly), Liam Cunningham (Sör Davos Seaworth), Nathalie Emmanuel (Missandei), Isaac Hemptstead Wright (Bran Stark), Conleth Hill (Varys), Faye Marsay (The Waif), Kristian Nairn (Hodor), Iwan Rheon (Ramsay Bolton) ve Sophie Turner (Sansa Stark) gibi isimler yer alıyor. Bu ekipte A Song of Ice and Fire serisinin yazarı olan George R.R. Martin'in eksikliği dikkat çekiyor. Martin, dördüncü sezondan beri San Diego Comic Con'a katılmıyor.

Tüm bu ekip panelin ardından hayranlara imza dağıtacak. San Diego Comic Con'da yedinci sezona dair heyecan verici açıklamaların yapılması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER