Özge Gürel, Game of Thrones'da rol alacak mı?

Özge Gürel, Game of Thrones'da rol alacak mı?
Amerika'nın en çok konuşulan dizilerinden Game of Thrones'un kadrosuna bir Türk oyuncunun daha katıldığı iddia edildi. Aslen uzun zaman önce ortaya çıkan bu dedikodulara göre Özge Gürel önemli bir karaktere hayat verecekti.

Bahsi geçen haber aslında Reddit sitesinde bir iddia olarak ortaya atıldı. Burada kullanıcılar belli başlıklar altında görüşlerini paylaşıyor ya da teorilere yer veriyor. Bunlardan bir tanesi de altıncı sezon finalinde Lyanna Stark karakterini göreceğimiz teorisiydi. Üstelik hikaye akışı için önemli olan bu ismi Özge Gürel'in canlandıracağı iddia ediliyordu. Bu haberin doğru olmadığı varsayıldı ve paylaşıldığı zaman pek ilgi görmedi. Ardından The Winds of the Winter bölümünde bahsi geçen sahne yer aldı. Lyanna Stark karakterini Aisling Franciosi canlandırıyordu. Doğal olarak iddialar yalanlanmış oldu.

Ardından bu iddia Türk basınında geç bir şekilde yer almaya başladı. Aslen altıncı sezon finaliyle alakalı olan ve bölüm yayınlanınca da doğal olarak yalanlanmış olan iddia bu sefer de Türk medyasında "yedinci sezon" ibaresiyle kendisine yer buldu. Oysa bahsi geçen karakterin ölümü çoktan ekrana geldi. Lyanna Stark'ı yedinci sezonda flashback sahnesinde görecek olursak da, artık onu da başka bir karakterin canlandıracağını biliyoruz.

Herkesin ilgiyle takip ettiği Game of Thrones'ta şimdiye kadar Sibel Kekilli ve Tamer Hassan gibi Türk oyuncular rol almıştı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER