Lena Headey, Game of Thrones'un 6. sezon finali hakkında konuştu

Lena Headey, Game of Thrones'un 6. sezon finali hakkında konuştu
Altıncı sezonuyla ekrana gelen Game of Thrones, The Winds of Winter bölümüyle izleyicilere bir süreliğine veda etti. Bu bölümde birçok heyecanlı gelişme yaşandı. Bunlardan bir tanesi de Cersei Lannister'ın aldığı cesur karardı.

Altıncı sezon finalinde Cersei Lannister düşmanlarından kurtulmak için riskli bir hamle yaptı. Davanın görülmesi için toplanılmışken, Cersei hepsini birlikte patlattı. King's Landing ciddi şekilde zarar gördü ancak Lannisterların düşmanları da ortadan kalktı. Durumu kaldıramayan Kral Tommen intihar etti. Böylece Demir Taht, Cersei Lannister'a kalmış oldu.

Entertainment Weekly bu şok eden gelişmelerle alakalı olarak Lena Headey ile konuştu. Sevilen oyuncu "Okuduğumda olanlara inanamadım. Şok olmuştum. Dokuz defa okuyup 'Şaka yapıyorsunuz!' dedim. Ardından onu tahtan indirenin kim olacağını merak etmeye başladım. 'Şimdi kim gelecek?' diye düşünüyor insan. Her sezon oynadığımız bir oyun gibi 'Demir Taht'a başka kim oturacak?' diyoruz." sözlerini sarf etti. Böylece Cersei'nin uzun süre tahta kalamayacağını ön gördü. Bunun yanında oğlunun ölümünden öncekilere nazaran daha az etkilenmesini, "Eh o zaman tahta ben geçeyim" tavrını hoş bulmadığını da dile getirdi.

Heyecanlı bir şekilde son bulan Game of Thrones'un 2017 baharında ekranlara dönmesi bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER