Tatlı İntikam 14.bölüm fragmanı: Pelin, Sinan'ı terk ediyor!

Tatlı İntikam 14.bölüm fragmanı: Pelin, Sinan'ı terk ediyor!
Tatlı İntikam 14.bölümde ayrılık çanları çalıyor! Sinan ve Rüzgar’ın evli olduğunu öğrenen Pelin, duydukları karşısında yıkılır. Sinan daha gerçekleri anlatamadan Pelin tarafından terk edilir. Pelin’in geri adım atmaya niyeti yoktur. Sinan ne yapacağını bilemez. Rüzgar’a gider ve ona Pelin’e gerçekleri anlatması gerektiğini söyler. Sinan’ı bir daha görmek istemeyen Pelin ise Paris’e gitme kararı alır… Tatlı İntikam 14. Yeni bölüm fragmanı ve bölüm detayları haberimizde. 

Pelin babasından öğrendiği gerçekle yıkılır. Sinan'ın Rüzgar'la evli olduğunu öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor ve Sinan'a tokadı yapıştırıyor. Sinan ona büyük bir yalan söylemiştir. Bununla da yetinmeyen Pelin çektiği bu acıyı unutmak için Paris'e gitme kararı alıyor. En yakın arkadaşının Paris'e gideceğini duyan Başak ise çaresizliğe kapılıyor. Sinan ise Rüzgar ile konuşarak bu oyunu bitirmek ister. Bir daha Pelin’i kaybetmeyi göze almayacaktır. Pelin’e gider ve bu oyunu bir an önce sonlandıracağını söyler. Ama Pelin’in artık ne güveni ne de inancı kalmıştır. 

Pelin'in Sinan'dan ayrıldığını duyan Kerem Sinan'a “Demek ki artık rahatça çiçek gönderip Pelin'le buluşabilirim” diyor. Bu sözlerin ardından sinirden deliye dönen Sinan “Ne diyorsun lan sen! Ulan sen Pelin'ime benim sevgilime nasıl çiçek gönderirsin! O kız benim karım olacak lan!” diyerek yumruğu yapıştırıyor. aldığı darbenin ardından yere yığılan Kerem Sinan'dan “Tamam Sinan” diyerek özür diliyor. Tatlı İntikam 14. bölümü ile 24 Haziran Cuma saat 20.00'de Kanal D ekranlarında… 

Tatlı İntikam 14.bölüm 1.fragmanı:Tatlı İntikam 14.bölüm 2.fragmanı:Tatlı İntikam son bölümde neler oldu?

 Pelin ve Sinan aşçı yarışmasının olacağı otele gelirler. Sinan daha gelir gelmez ilk rakibiyle karşılaşır. Kerem, birinci olabilmek için her türlü hileyi yapabilecek bir karakterdir. Bu durum Sinan’ın canını sıkar. İstanbul’da ise yer yerinden oynamaktadır. Turgut, Rıza’ya Sinan’ın evli olduğunu söylemiştir. Sinan ve Pelin her şeyden uzak güzel vakit geçirirken beklenmedik bir misafirin gelişi her şeyi alt üst eder.

Dizinin konusu 

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER