Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı nefes kesti! - İzle!

Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı nefes kesti! - İzle!
Star TV'nin sevilen dizisi Hanım Köylü'nün yeni yayın gününün belli olmasının ardından 10.yeni bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Hanım Köylü dizisinin yeni bölümünde Koptagel’in köye gelen minibüsü ve İsmaillerden dayak yemesi köyde bir anda olay olur... İşte Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Koptagel İsmailleri yargılatmak için elinden geleni yaparken Fikri bu fikre şiddetle karşı çıkar. Fikri’nin İsmailleri savunması herkesi şaşırtır. Öte yandan kadınlar meclisi köyün kurallarını alt üst eden Koptagel’in de yargılanmasını istenmektedir. Bu yargılanma olayından kurtulmaya çalışan Koptagel Köyün kadınlarını minibüse ikna etmek için Ferit’le birlikte bir gezi ayarlarlar. Ferit, bu gezi için İlkgün’den yardım ister. Bu ilkgün ve Ferit’in daha da yakınlaşmasını sağlar. İlkgün babasının da izniyle Köyde bir organizasyon başlatır. Köyün kadınlarını minibüse bindirip gezmeye götüreceklerdir. Köyün muhtarı bu gezintiye kesinlikle karşı çıkmaktadır. Muhtarın karşı çıkmasına karşın Koptagel ve Ferit kadınları gizlice gezmeye götürür. Ancak hayatlarında ilk defa köyün dışına çıkıp gezmeye giden kadınların başlarına gelmeyen kalmaz. 

Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı:Hanım Köylü  son bölümde neler oldu?

Hanım Köylü 9. bölümde; Ferit, İlkgün’ün yanında yakaladığı Bengisu’yu sonunda İstanbul’a göndermeyi başarır. Ancak Ferit Bengisu’yu köyden uzaklaştırmak için Buralı İsmail’e İlkgün’le ilgili bir sırrı açıklamak zorunda kalır. Bunu öğrenen İlkgün ise Ferit’e karşı tavır alır. Ferit haklılığını İlkgün’e anlatmak için bir zaman yaratmaya çalışırken karavana Cüneyt’i görmeye gelen Songün’den babasının ve Erol’un evde olmadığını öğrenir. Bunu fırsat bilerek eve İlkgün’ü görmeye giden Ferit, hem kendi babasına hem de Düzgün’e yakalanır. Düzgün ile Fikri’nin arası ramazan münasebetiyle düzelmiştir. Ancak Fikri’nin köydeki İsmaillere olan yakınlığı, Düzgün’le arasının tekrar bozulmasına neden olur. Öte yandan Koptagel köyde paylaşılamaz pozisyondadır. Bir yandan Düzgün kızını Koptagel’e vermeyi planlarken bir yandan da Döne sürekli Koptagel’in peşindedir. Koptagel’in ise peşinde olduğu tek bir şey vardır. O da İstanbul’dan getirtmeye çalıştığı minibüsü 

Dizinin konusu

Amerika'da okulunu bitiren Ferit babasının köyüne geldiğinde işlerin yolunda gitmediğini öğrenir. Ferit'in işleri düzeltmek için tek çaresi babasından kalan malları satmaktaktır. Fakat öyle bir problemi vardır ki bu mallar yıllar önce babasının yanında çalışan Kahya Düzgün tarafından kullanılmaktadır. Ferit aynı zamanda kardeşi Cüneyt'in tesadüfen bulduğu kız İlkgün'e aşık olmuştur. İlkgün Kahya Düzgün'ün kızıdır.Ama Saklıköylüler köyden hiç bir kızı dışarıya vermezler.Ferit'i bu aşk ve miras çıkmazında zorlu günler beklemektedir. Ancak köyün dışından birisi o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanım Köylü’ olup, orada yaşamak durumundadır.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER