Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanında neler oluyor?
Hayat Sevince Güzel nefes kesen yeni bölüm ile ekrana gelemeye hazırlanıyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Hayat Sevince Güzel 3. bölüm fragmanında Göçer ailesi Şıpıldak köyünden gidecek mi, kalacak mı? sorusu merak konusu oldu. Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde... 

Savaş ve Barış türlü planlar yaparak Zarife’yi etkilemeyi başarırlar. Savaş ve Barış’ın ilgisi karşısında duygu karmaşası yaşayan Zarife aşkı sorgulamaya başlar. Halil Dede, geleceğine inandığı Fadime’si için tepedeki evde hazırlık yapmaktadır. Şinasi Osman’ın da desteğiyle Muhtar’ın ve Rüstem’in muhalefetine karşın köyde kalma planı yapar. Şıpıldak köyü halkı Göçer ailesi gitsin mi yoksa kalsın mı sorusuna halk oylamasıyla cevap aramaktadır. Göçer ailesi köyden gidecek mi, kalacak mı? Sonucu kimin oyu belirleyecek? Osman, Emine’yi aldatıyor mu? Hatice’nin dolduruşuna gelen Emine, Osman’dan nasıl öç alacak? Zeynep’in köye gelişiyle neler değişecek?  

Hayat Sevince Güzel 3. bölüm 1. fragman:Hayat Sevince Güzel 3. bölüm 2. fragman:Muhtar Soylu ve Rüstem Ağa da, Şıpıldak’a iyiden iyiye alışan Göçerleri köyden göndermek için elinden geleni ardına koymamaktadır. Şıpıldak merhemiyle derdine deva bulan Şinasi ise tabii ki bununla yetinmemektedir... Merhemin gizli formülünü ele geçirmek için bir yandan Halil Dede’yi türlü kurnazlıklarla kandırmaya çalışmakta, öte yandan ise Savaş ve Barış’ı farklı bir taktik izlemeleri için yönlendirmektedir. Osman ise Emine’yle evlenmek için biraz daha beklemek zorundadır... Fakat Osman Mecnun’a dönmüştür... Nasıl beklesin? Gerekirse çölleri aşar, dağları deler. Bakalım Osman’ın çabaları sonuç verecek, Emine’ye kavuşabilecek midir? Köyün yeni gözdeleri Savaş ve Barış’a tutulan İlknur ve Seher’in önünde koskoca bir engel vardır: Rüstem Ağa! Gönül işlerinden hiç anlamadığı gibi acıması da olmayan Rüstem Ağa verdiği cezalarla kızlarını yola getirebilecek midir? Savaş ve Barış, adım adım Zarife’yi etkilemeye çabalamaktadır. Şimdiye dek başa baş giden tutku dolu bu yarışta Barış Zarife’ye hiç olmadığı kadar yaklaşır... Bakalım Zarife’yi Barış’a kaptırmak istemeyen Savaş arayı kapatabilecek midir? 
Dizinin konusu

Yüzlerde kocaman bir gülümseme, kalplerde buruk bir tat, evlerde neşeli bir ses yaratacak olan son derece samimi biri dizi çalacak kapınızı. Egenin denizi gibi sıcacık, yeşili gibi ferah, kızları gibi işveli, otları gibi sağlıklı bir dizi... Haydi açın kapılarınızı AŞK girsin içeri...‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz bu dizide aşk, bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatmaya şimdiden aday.

Oyuncular

Ekin Mert Daymaz 

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu profesyonel olarak modellik yapmakta olan yakışıklı oyuncu 2013 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Lise eğitimini tamamlamasının ardından uzun boylu olmasından dolayı basketbol ile ilgilenmiştir. Kısa süreli devam eden basketbol macerasından sonra Modellik ile hayatına devam etmiştir. Model olmasının ardından Haliç Üniversitesi’nde Fitness ile Antrenörlük eğitimi almıştır. 2015 yaz aylarında Star Tv ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu isimli dizide Volkan karakterini canlandırmıştır. 

Burak Çelik 

1990 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu, aslen Ordu’ludur. Annesi ev hanımı babası mütahhit işiyle meşgul olan Burak Çelik, babası ile birlikte İstanbul Eyüp’te bir otopark işletmeciliği yapmaktadır. Best Model Of Turkey birincisi olan Çelik, Hande Yener’in Kraliçe albümünün kapak çekimlerinde boy göstermiş ve birde klibinde rol almıştır. Şu anda FOX ekranlarında yayınlanmakta olan Karagül isimli dizide Serdar karakterini canlandırmaktadır. 

Algı Eke 

Aslen Artvinli olan Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. 2013 yılında annesi hayatını kaybeden güzel oyuncu, Cağaoğlu Anadolu Lisesi’nde okulunu tamamlamıştır. Daha sonra yüksek öğretimini Berlin’de görmüştür. Dramaturji eğitimi alan Algı Eke, Türkiye’ye dönmesinin ardından yönetmen Musrafa Şevki Doğan ile tanışarak Baba Ocağı isimli dizide rol alarak oyunculuk kariyeri için ilk adımı gerçekleştirmiştir. Sonrasında Keşanlı Ali Destanı, Dürüyenin Güğümleri e Annem Uyurken isimli dizilerde rol alarak, Pinhani isimli müzik grubunun Yitirmeden isimli parçasının klibinde oynamıştır. 

Öykü Çelik 

13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da doğan güzel oyuncu, babasının futbol antrenörü olmasından dolayı 11 yıl içinde 9 okul değiştirmek zorunda kalarak eğitimine devam etti. Ayrıca Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimine devam ederken yaşadığı trafik kazasın sonrasında devamsızlıktan dolayı okulunu bırakmak zorunda kaldı. Akasya Durağı ve Selena dizileri ile oyunculuk kariyerine başlayarak, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luks Piyes’in rol aldığı Kanımdaki Barut filminde oynadı. 2011 yılında Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın başrollerinde yer aldığı Nuri isimli dizide Reyna karakterini canlandırırken, 2012 yılında senaryosu Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılan Benim İçin Üzülme isimli dizide Bahar karakterini canlandırmıştır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER