Asla Vazgeçmem 55. yeni bölüm 2.fragmanı nefes kesti!

Asla Vazgeçmem 55. yeni bölüm 2.fragmanı nefes kesti!
Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin rol aldığı Asla Vazgeçmem bu akşam 55. bölümü ile ekranlara gelecek. Yapımcılığını Gold Yapım'ın üstlendiği, Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisinde bu hafta bomba gibi olaylar yaşanacak. İşte Asla Vazgeçmem 55. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde... 

Asla Vazgeçmem 55. bölümünde; Mert’in doğum günündeki mesaj karmaşasını çözmesi için Fatih’ten haber bekleyen Nur ve Yiğit, olay çözülene kadar bu konuda konuşmama kararı alıp aşklarını yaşamaya devam ederler. Fikret’in oyununu çözen Fatih ona hayatlarından çıkıp gitmesi için iki gün süre tanır. Ancak Fikret’in bu kadar çabuk pes etmeye hiç niyeti yoktur. İclal’in Fırat’la görüştüğünü anlayan Aytül, bu işi kökünden temizlemek için büyük oynar ve Yiğit’e gider. Yağmur’u acıtmak için Emin’e yakın davranan Yaren’in emekleri boşa gitmez. Emin’in kafası karışmış, Yağmur’dan uzaklaşmaya başlamıştır. Kardeşinin durumunu fark eden Elmas ise Yağmur’un tarafındadır. Fatih’in Nur’a ilgisini fark eden Fikret, paçayı kurtarmak için bu kez de abisinin bu ilgisini kullanma yoluna gidecektir.

Asla Vazgeçmem 55.bölüm 1.fragmanı:Asla Vazgeçmem 55.bölüm 2.fragmanı:

 

Asla Vazgeçmem son bölümde neler oldu?  

Fikret’in oyunuyla Yiğit tarafından davet edildiğini sanarak Mert’in doğum gününe katılan Nur tüm şimşekleri üzerine çeker. Masum olduğuna kimseyi inandıramaz ancak onu asıl üzen Yiğit’in gösterdiği tepkidir. Nur, İclal’in oyununa geldiğinden emindir ve bunu ispat etmek için Fatih’den yardım ister. Yağmur’la Emin arasındaki ilişkiyi öğrenen Yaren, Yağmur’u acıtmak için Emin’le yakınlaşır. Bu Emin’in yıllardır hayalini kurduğu şeyse de Emin kendini çok arada kalmış hisseder. Nazan ile giriştikleri ağız dalaşı sonrası fenalaşan Elmas’ın bebeği risk altındadır. Doktorunun tavsiyesine uyan Elmas’ın sürekli odasında dinlenmesi, meydanı Nazan’a bırakacak, Nazan Cahit ile daha da yakınlaşacakdır. Fatih sonunda Fikret’in mesaj oyununu çözer ama bunu açıklaması çok da kolay olmayacaktır. Nur masum olduğuna kimseyi inandıramaz! 

Asla Vazgeçmem oyuncu kadrosu: 

Tolgahan Sayışman: Yiğit 
Amine Gülşe: Nur 
Şafak Pekdemir: İclal 
Ayşegül Günay: Aygül 
Tugay Mercan: Cahit
Yonca Cevher: Nazan
Hülya gülşen: Irmak 
Ümit Yesin: Tayyar 
Tuğçe Kumral: Elmas
Gözde Mutluer: Yağmur 
Taner Rumeli: Fatih
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER