Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanı nefes kesti!

Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanı nefes kesti!
Star Tv’de bu akşam ekranlara gelecek olan Yüksek Sosyete izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Yüksek Sosyete yoğun bir set çalışmasının ardından ekranlara gelecek. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün yer aldığı keyifli bir aşk hikayesi olan Yüksek Sosyete’nin 1.bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Yüksek Sosyete ilk bölüm fragmanıyla birlikte dizisinin ayrıntıları... 

Dizilerin sezon finali yapmasıyla yeni projelerin başladığı kanallarda reyting mücadelesi başlayacak. Başarılı kadrosu ve eğlenceli senaryosuyla Yüksek Sosyete şimdiden gönüllere taht kurmayı başardı. 

Yüksek Sosyete'nin konusu

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’, Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ olarak izleyiciyle buluşacak. Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır… Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı ‘Yüksek Sosyete’ 16 Haziran Perşembe 20.00'da Star'da başlıyor!

Yüksek Sosyete 1.bölüm 1.fragmanı:Yüksek Sosyete 1.bölüm 2.fragmanı: Hazar Ergüçlü kimdir? 

Hazar Ergüçlü 1992 Kıbrıs doğumlu. Lefkoşa Belediyesin’de gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü’nün yıldızı Derviş Zaim’in “Gölgeler ve Suretler” filmi için oyuncu olarak seçilmesi ile parladımıştır. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başlamıştır. Medcezir dizisinde Eylül adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırmıştır. 

Engin Öztürk kimdir? 

28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir'de büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankara'ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur. 2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir. 2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi. Dizi Engin Öztürk'ün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.Bunun yanı sıra Star Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyil dizisinde II. Selim rolünü üstlenmiştir. Star Tv'de yayınlanan Hatırla Gönül dizisinin iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırmıştır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER